:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Służba zdrowia, Detoks pułtuskim szpitalu - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 23/05/2019 14:14

W czerwcu br., w Szpitalu powiatowym Gajda-Med ma powstać nowy Oddział Detoksykacyjny. Oddział przeznaczony do leczenia alkoholowych zespołów abstynencyjnych jest w pełni finansowany przez NFZ.

Pracę na oddziale ma podjąć fachowy personel, który pomoże uzależnionym w bezpiecznej i skutecznej detoksykacji, zapewni nawiązanie kontaktu terapeutycznego oraz prowadzenie psychoedukacji. Według informacji zamieszczonej na stronie internetowej szpitala, oddział powstawał przy dużym wsparciu burmistrza Pułtuska – Wojciecha Gregorczyka.

ReklamaOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Reklama
 Reklama