:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Deszczowy tydzień - podsumowanie

Portal pultusk24.pl 02/08/2011 11:12

59 razy strażacy byli wzywani do wypompowywania wody z zalanych posesji. W Płocochowie i Kokoszce woda podtopiła 10 gospodarstw rolnych. W Płocochowie 1 osoba została ewakuowana, w tej samej miejscowości strażacy przeprowadzili ewakuację trzody chlewnej. W miejscach najbardziej zagrożonych ułożono obwałowania z worków z piaskiem wokół posesji oraz wypompowano wodę. Najliczniej jednostki SP dysponowane były do zdarzeń, w których zagrożone były pomieszczenia mieszkalne. Tak wyglądał ubiegły tydzień w powiecie pułtuskim. 

Najintensywniejsze opady dotknęły gminę Pułtusk i na tym obszarze, w dniach 25 – 31 lipca doszło do największych podtopień i strat spowodowanych przez wodę. W działaniach związanych z likwidacją szkód wyrządzonych prze wodę brało udział łącznie 21 zastępów JRG (56 strażaków) oraz 25 zastępów z OSP powiatu pułtuskiego (117 strażaków). 

Reklama

Deszczowy tydzień - podsumowanie komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama