:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Debiut Adriana Obrębskiego w boksie

Sporty walki, Debiut Adriana Obrębskiego boksie - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal pultusk24.pl 18/11/2019 11:08

Po długich przygotowaniach i oczekiwaniach, w sobotę 16 listopada, podczas Zawodowej Gali Bokserskiej WBA w Gołdapi, wychowanek KS Semiramida Adrian Obrębski, swoją debiutancką walkę wygrał jednogłośnie na punkty 3:0 z zawodnikiem Jakubem Adamowskim z klubu Energy Olsztyn.

Na Gali było dużo atrakcji i ogrom sportowych emocji! Odbyło się dziewiętnaście specjalnie wyselekcjonowanych walk, a w tym: mecz bokserski Polska (Husaria Gołdap) vs Ukraina (Akademia Boksu Kotelnyka). Gościem specjalnym gali był srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Sydney, ukraiński bokser WBA Andrij Kotelnyk.

Sobotni wieczór, 16 listopada, był pełen stresu i emocji, ale co najważniejsze był wygrany. To dopiero początek drogi do sukcesu, ale wspaniale rozpoczęty. Pamiętajcie żeby nigdy nie rezygnować ze swoich marzeń! „Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia!”

Adrian jesteśmy z Ciebie ogromnie dumni! Życzymy dalszych sukcesów i samych wygranych!

KS SemiramidaOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama