:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C pochmurno z przejaśnieniami

Debata o bezpieczeństwie

O tym, że każdy z nas może mieć wpływ na bezpieczeństwo można było dowiedzieć się podczas debaty społecznej, zorganizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Pułtusku, która odbyła się 10 maja w pułtuskim ratuszu.

W debacie wzięli udział władze miasta i powiatu, dyrektorzy szkół i jednostek współpracujących z Policją oraz uczniowie. Działania policji przedstawiał Komendant Powiatowy Policji w Pułtusku mł. insp. Jarosław Olszewski wraz z I Zastępcą, nadkom. Pawłem Antośkiewiczem, od których uczestnicy debaty dowiedzieli się o wynikach pracy pułtuskiej komendy w zakresie prewencji i wykrywalności przestępstw, co o bezpieczeństwie i zagrożeniach mówią statystyki, a także o Krajowej Mapie Zagrożeń tworzonej wspólnie przez Policję i społeczeństwo oraz o nowości, jaką jest aplikacja mobilna „Moja komenda”, poznali również wszystkich dzielnicowych. Na zakończenie uczestnicy mogli zadawać pytania; poruszane problemy dotyczyły m.in. źle oznakowanej drogi w Kokoszce, braku przejścia dla pieszych przy ul. 3 Maja, wypadkom z udziałem dzieci i zagrożeń drogowych ze strony motocyklistów. Więcej w kolejnym wydaniu gazety.

 

 


Policja, - więcej informacji