:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

„Debata” kandydatów na burmistrza Pułtuska na łamach PGP

Wybory, „Debata” kandydatów burmistrza Pułtuska łamach - zdjęcie, fotografia

Kolejny, 42 numer Pułtuskiej Gazety Powiatowej będzie ostatnim numerem przez zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Znajdą się w nim nie tylko listy kandydatów ze wszystkich ugrupowań politycznych, ale także wywiady z kandydatami na burmistrza Miasta Pułtusk. O fotel włodarza naszego miasta ubiega się aż pięciu kandydatów. Każdy z nich ma swoją wizję na temat rozwoju miasta i gminy, każdy z nich poważnie i profesjonalnie podchodzi do postawionego sobie celu.

Dlaczego „debata”? Otóż pytania skierowane do kandydatów zostały przez nas podzielone na trzy części: kierunki rozwoju gminy, bezrobocie i sprawy społeczne. Wszyscy kandydaci otrzymali od nas takie same pytania, a także czas na przemyślenia, co pozwoliło im udzielić rzeczowych i konstruktywnych odpowiedzi. Będzie to zatem pewnego rodzaju „debata” polityczna, która, miejmy nadzieję, ułatwi Państwu – Wyborcom, Mieszkańcom miasta i gminy – wybór właściwej osoby na stanowisko burmistrza Pułtuska.

Zachęcamy do lektury nadchodzącego, 42 wydania Pułtuskiej Gazety Powiatowej, który dostępny będzie w sprzedaży we wtorek, 16 października.


Wybory, - więcej informacji