:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Cudze chwalicie, swego nie znacie – „Trójeczka” dla Niepodległej

Piękna nasza Polska cała, ale nauczyciele pułtuskiej Trójki, wiedzą, że najpiękniejsza jest nasza Mała Ojczyzna. Z tego też powodu podjęli się trudu napisania i realizacji projektu, który sfinansowano ze środków GKRPA. 24 i 25 września wraz z uczniami ze szkół partnerskich PSP nr 1 i PSP nr 4 w Pułtusku uczestniczyliśmy w dniach projektowych.

Spotkania z leśnikiem Adamem Gadomskim, wykład prof. Radosława Lolo, spotkanie z policją oraz rowerowa trasa pokonana przez wszystkich uczestników, to tylko kilka atrakcji, jakie w ciągu tych dwóch dni, pełnych wrażeń, doświadczyli uczestnicy projektu. Wszyscy uczniowie wzięli udział w plenerze malarskim i fotograficznym, a najciekawsze prace zostały nagrodzone.

19 października, w PSP nr 3 odbyła się uroczystość podsumowania gminnego projektu edukacyjnego pod hasłem: „Cudze chwalicie – swego nie znacie, czyli eko – rajd z TRÓJECZKĄ”.

Koordynatorki projektu Maria Zaremba i Beata Bielińska zaprosiły wszystkich uczniów, biorących udział w przedsięwzięciu oraz Partnerów współpracujących ze Stowarzyszeniem. Wysłuchano krótkiego występu uczniów kl. VIII A i VIII C, wręczono nagrody, a następnie kontynuowano spotkanie przy słodkim poczęstunku.

PSP nr 3 w Pułtusku


Wydarzenia, - więcej informacji