:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Ciekawe tematy na sesji Rady Miasta

Samorząd, Ciekawe tematy sesji Miasta - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 29/11/2017 17:15

O 15.00 rozpoczęła się sesja Rady Miasta. Przed interpelacjami radni dyskutowali nad uchwałą o zamiarze przystąpienia gminy Pułtusk do sporządzenia planu zagospodarowania przestrzennego dla wsi Boby.

Na sesji obecni byli mieszkańcy Bobów i okolic przeciwni budowie ptasiej fermy, a także ulicy Mickiewicza w Pułtusku, którzy przybyli w sprawie długo oczekiwanej budowy fragmentu drogi. Radni interpelowali m.in. w sprawie zagadkowej wymiany kostki przy ul. Wyszkowskiej z "nowej na nową" (M. Kisiel), o wynagrodzenie  rzecznika spółek miejskich (M. Osica), termomodernizacji  budynku przy Al. Wojska Polskiego 360  (K. Kłosiński), o Honorowego Obywatela Roberta Gajdę (R. Befinger). Więcej wkrótce.

Reklama

Ciekawe tematy na sesji Rady Miasta komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama