:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C bezchmurnie

Chciał popełnić samobójstwo, uratował go policjant

Policja, Chciał popełnić samobójstwo uratował policjant - zdjęcie, fotografia

Ta sprawa naprawdę mogła skończyć się tragicznie! 22 – latek chciał popełnić samobójstwo. Na szczęście tragedii udało się zapobiec – wszystko dzięki szybkiej interwencji policjanta. Mężczyzna, który planował odebrać sobie życie, znajduje się obecnie pod opieką lekarską.

28 listopada około godziny 17. policjant z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku, wracając do domu, zauważył na barierce mostu przy ul. Wyszkowskiej mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Z uwagi na duże natężenie ruchu, pozostawił swój pojazd i zaczął biec w kierunku desperata. O zdarzeniu powiadomił oficera dyżurnego pułtuskiej komendy. Młody mężczyzna zwrócony był twarzą w stronę rzeki Narew, tracił równowagę, krzyczał, że skoczy.

Natychmiastowa reakcja policjanta pozwoliła uniknąć tragedii. Zdjął mężczyznę z barierki i zaczął z nim rozmawiać. Desperatem okazał się 22 – letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego. Przyznał, że chciał odebrać sobie życie, bo nie radzi sobie z problemami osobistymi. Był nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. 22 – latek znajduje się obecnie pod opieką lekarską.

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk

Chciał popełnić samobójstwo, uratował go policjant komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Policja, - więcej informacji