:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Ceremonia pobrania cząstek ziemi z miejsc pochówku żołnierzy radzieckich

Wydarzenia, Ceremonia pobrania cząstek ziemi miejsc pochówku żołnierzy radzieckich - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 22/11/2019 11:40

Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej realizuje projekt przewidujący utworzenie w Głównej Świątyni Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej w Moskwie memoriału z cząstkami ziemi z miejsc pochówku żołnierzy radzieckich, poległych w walkach z hitlerowcami, na terenie byłego Związku Radzieckiego oraz krajów Europy.

Z tej okazji, dziś na cmentarzu radzieckim w Pułtusku, odbyła się ceremonia pobrania cząstek ziemi z miejsc pochówku żołnierzy radzieckich. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Ambasady Federacji Rosyjskiej w Rzeczypospolitej Polskiej, a także władze samorządowe – Burmistrz Pułtuska Wojciech Gregorczyk oraz Wicestarosta Pułtuski Beata Jóźwiak wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Pułtuskiego.

ReklamaOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama