:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C lekkie zachmurzenie

BRIX PUŁTUSK z kolejnym kompletem punktów

Pułtuszczanki po raz kolejny pokazały ligowym rywalkom, że w każdym spotkaniu walczą o zwycięstwo. Podopieczne trenera Łukasza Załęskiego, mimo kilku braków kadrowych, na mecz z Husarkami zachowały czyste konto, umieszczając piłkę w bramce przeciwniczek trzykrotnie. Tym samym drużyna z Pułtuska zrównuje się punktowo z liderem z Warszawy (po 12 punktów), mając o jedno spotkanie rozegrane więcej. Pułtuszczanki są natomiast najskuteczniejszą drużyną ligi jeśli chodzi o grę w obronie. Zespół stracił zaledwie cztery bramki strzelając ich 15. Niedzielny mecz był kontynuacją serii czterech zwycięstw.

Już za dwa tygodnie na stadionie w Pułtusku dziewczyny rozegrają kluczowe dla układu tabeli spotkanie z AKS Zły Warszawa. Już dziś zapraszamy kibiców piłkarskich, aby obejrzeli mecz na szczycie IV ligi mazowieckiej, który odbędzie się w niedzielę 28 października, o godzinie 11:00, na stadionie MOSiR w Pułtusku.

KS Husarki Mochowo 0:3 BRIX PUŁTUSK

bramki: '24 Bazydło (asysta Ciechowicz), '63 Bazydło (asysta Ciechowicz), '72 Grzelakowska

BRIX PUŁTUSK zagrał w składzie:

Filipiak, Skladanek, Nowosielska, Drabińska, Ciechowicz, Mieszkowska (Piotrowska), Tetwejer (Łach), Matuszewska (Ciszewska), Augustyniak (Wiśniewska), Makowska, Bazydło (Grzelakowska)

Piłka nożna, - więcej informacji