:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Brix Pułtusk – podsumowanie jesieni po 4 kolejkach

Piłka nożna, Pułtusk podsumowanie jesieni kolejkach - zdjęcie, fotografia

Za piłkarkami z Pułtuska już 4 mecze jesiennej rundy. W dwóch poprzednich sezonach pułtuszczanki sprawowały się zdecydowanie lepiej wiosną niż jesienią, więc przy obecnym dorobku punktowym możemy być pełni nadziei, że sezon zakończy się dla klubu budowanego przez Pana Jana Kaczmarczyka pozytywnie.

W pierwszej kolejce dziewczyny zaliczyły co prawda faul start przegrywając na wyjeździe z Kurpikiem 2:0, natomiast w kolejnych kolejkach podopieczne Łukasza Załęskiego pewnie punktowały wygrywając kolejno z Vulcanem w Pułtusku 6:1, KS Raszyn na wyjeździe 1:3 oraz ponownie w Pułtusku z ŁKS Łochów 3:0.

Obecnie Pułtuszczanki plasują się na drugiej pozycji w tabeli z 9 punktami tracąc do lidera z Warszawy 3 oczka. Do rozegrania pozostały jeszcze 3 spotkania: Husarki Mochowo (wyjazd), AKS Zły Warszawa (dom), Mazovia Grodzisk Mazowiecki (wyjazd).

Zapraszamy do śledzenia drużyny na profilu facebook.com/fukspultusk oraz w zaprzyjaźnionych mediach.

Trener Łukasz Załęski


Piłka nożna, - więcej informacji