:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C lekkie zachmurzenie

BRIX Pułtusk po ostatnim meczu rundy jesiennej

Piłka nożna, Pułtusk ostatnim meczu rundy jesiennej - zdjęcie, fotografia

W ostatnim meczu rundy jesiennej Fuksiarki uznają wyższość Mazovii Grodzisk Mazowiecki. Świetna passa zostaje przerwana natomiast przynajmniej przez tydzień Pułtuszczanki pozostaną na pozycji lidera. Mecz ostatniej kolejki drużyna z Pułtuska zagrała awansem wygrywając 3:0 z ŁKS Łochów i w sobotę będziemy obserwować rezultat spotkania AKS Zły Warszawa – Mazovia Grodzisk Mazowiecki, który ostatecznie ustali kolejność w tabeli po jesieni.

Ciekawostką jest fakt, że Mazovia wygrała do tej pory tylko jedno spotkanie grając drużyną rezerw w IV lidze. Pułtuszczankom natomiast w praktyce przyszło grać z pierwszą drużyną, czyli czołową ekipą III ligi, która osiąga w niej przekonujące zwycięstwa 6:0, czy 0:19. W tej sytuacji zarówno postawa naszych piłkarek jaki i wynik nie przynoszą ujmy, natomiast mimo wszystko pozbawiają ważnych trzech punktów.


Piłka nożna, - więcej informacji