:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Bezcenna krew zawsze potrzebna

Komunikaty, Bezcenna zawsze potrzebna - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal pultusk24.pl 17/10/2019 14:07

We wtorek 15 października, w Centrum Szkolenia i Łączności i Informatyki w Zegrzu, odbyła się zbiórka krwi – tego co wyjątkowe, cenne i bardzo potrzebne.

Do akcji, aby oddać „cząstkę siebie” zgłosiło się 60 osób, a 43 z nich przekazało prawie 20 litrów krwi. Szczególnie licznie brali w niej udział żołnierze służby przygotowawczej oraz okoliczni mieszkańcy. Po raz pierwszy również uczestniczyli w niej wspólnie przedstawiciele Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej (którego miejscem stacjonowania od 1 października 2019 roku jest Zegrze) oraz Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki. Przedsięwzięcie zabezpieczał autobus wraz z personelem z Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.

To już 10 zbiórka krwi w 2019 roku w zegrzyńskich koszarach. Są one organizowane po to, aby pomóc chorym i potrzebującym oraz dowodem tego, że żołnierze służą społeczeństwu także w czasie pokoju. Akcja honorowego krwiodawstwa na hasło „Saperzy” była również dedykowana poszkodowanym saperom z 6. Brygady Powietrznodesantowej w wypadku w Kuźni Raciborskiej.

Tekst: kpt. Krzysztof Baran

Zdjęcia: Bartłomiej ZborowskiOgłoszenia PREMIUM

Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama