:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Zwierzaki, Banery schroniska - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Portal pultusk24.pl 22/11/2018 14:49

Radny Rady Miejskiej w Pułtusku – Michał Kisiel obiecał przekazać do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie, banery z kampanii wyborczej. Jak powiedział, tak zrobił. Oprócz banerów, dostarczył do schroniska także suchą karmę dla psów.

Schroniska przyjmują banery, które są doskonałym materiałem, poprawiającym warunki bytowe mieszkających tam zwierząt – spełniają rolę wiatrochronów i zabezpieczają zwierzęta przed chłodem.

Na swoim profilu facebookowym, Michał Kisiel opublikował post ze zdjęciami ze swojej wizyty w schronisku oraz następującym tekstem: Zgodnie ze złożoną przeze mnie deklaracją przekazałem banery i suchą karmę do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie k. Ciechanowa. Mam nadzieję, że przekazane banery się przydadzą.

W pełni popieramy taką inicjatywę!

 Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama