:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C lekkie zachmurzenie

Bal karnawałowy przedszkolaków w Pokrzywnicy

5 lutego, w Samorządowym Przedszkolu w Pokrzywnicy odbył się długo oczekiwany przez dzieci bal karnawałowy. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich bohaterów tego dnia.

Na balu zjawili się m.in. dzielni superbohaterowie, przedstawiciele służb zbrojnych oraz muszkieterowie, aby bronić pięknych księżniczek, wróżek i aniołków. Na tę wyjątkową okazję został zaproszony do prowadzenia balu wodzirej – Pan Sprężynka, który przy dobrej muzyce i w sympatycznej atmosferze, wspaniale bawił dzieci. DJ miał głowę pełną pomysłów, prowadził różnego rodzaju gry i konkurencje, w których nagrodami dla zwycięzców były balony o najróżniejszych kształtach. Największą atrakcją balu był pokaz magicznych sztuczek. Przedszkolaki z zapartym tchem obserwowały, jak po wypowiedzeniu zaklęć księga staje w ogniu, unosi się stolik, rozmnażają się różdżki, czy dzieci zamieniają się w króliki. Kiedy czas zabawy dobiegł końca z żalem dzieci z żalem opuszczały salę, już nie mogąc doczekać się kolejnego balu za rok.


Bal karnawałowy przedszkolaków w Pokrzywnicy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Przedszkola, Pokrzywnica - więcej informacji