:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Szkoły gminne, gimnazjalny Winnicy - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 10/02/2017 15:34

  W sobotę 28 stycznia w Zespole Placówek Oświatowych Publicznego Gimnazjum im. Bogdana Jańskiego w Winnicy poloneza zatańczyły trzy klasy gimnazjalne. Tradycyjny taniec poprzedziły przemówienia. Dobrych życiowych wyborów, rozwijania swoich zainteresowań, osiągnięcia wymarzonego zawodu i przetrwania szkolnej przyjaźni życzył wójt Mariusz Kowalewski, dyrektor ZPO Andrzej Zaręba, prezes Stowarzyszenia "Przystanek Winnica" Dorota Ciosek i przedstawiciele rady rodziców. Każda z klas przygotowała prezentację multimedialną, w której zaprezentowała zdjęcie każdego z uczniów z dzieciństwa i aktualne. Młodzież podziękowała wychowawcom za trud wniesiony w naukę i wychowanie. Tańczącym parom przyglądali się wzruszeni rodzice, nauczyciele i wychowawcy. Bal gimnazjalny to czas radości i zabawy ale również chwila refleksji, ostatnie miesiące z kolegami i koleżankami z klasy i czas wyboru nowej szkoły. Gimnazjaliści bawili się do późnego wieczoru. Wychowawcami klas trzecich są Katarzyna Chojnacka, Monika Paszkowska i Robert Wróblewski.      

Reklama

Bal gimnazjalny w Winnicy komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama