:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Pułtusk Kolęduje, Hamsters - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal pultusk24.pl 29/12/2010 20:59

„Jingle Bells Rock” Bad Hamsters w składzie: Jan Brodowski – wokal, Tomasz Rykowski – gitara, Adam Kozłowski – klawisze, Andrzej Chorzela – kontrabasica (rodzaj żeński instrumentu jest podkreślany przy każdej okazji), Grzegorz Dąbrowski – perkusja.

Na swoim profilu na Facebooku piszą o sobie: „Zespół Bad Hamsters rozpoczął działalność w niewyjaśnionych okolicznościach, zataczając kręgi na polu kukurydzy pewnej letniej nocy w 2008 roku. Naoczni świadkowie w wywiadach telewizyjnych, mówili o zejściu na ziemię pięciu człekokształtnych z dziwnymi rekwizytami w rękach. (...)  Każdy z członków zespołu ma na swoim koncie występy na wielu scenach muzycznej galaktyki i mimo młodego wieku spore doświadczenie w zdobywaniu publiki we wszechświecie. Przykładem niech będzie kontrabasista - Andrzej, występujący w grupie Komety, która to w swoim czasie rozświetlała niebo nad Nowym Yorkiem. Instrumenty klawiszowe Adama od latu powodują migotanie gwiazd, wokal Jaśka, sprawia, że księżyc codziennie ujawnia swój kształt, gitara Tomka prowadzi przez niebo duży wóz, a rytmiczna gra Grześka na instrumentach perkusyjnych doprowadziła do uformowania się drogi mlecznej. Jesteśmy zdeterminowani, aby wprowadzać nowy ład również na Ziemi!” . Udział w płycie „Pułtusk kolęduje” niechybnie jest początkiem wprowadzania w życie tej strategii.  

 

 

 

 

Reklama

Bad Hamsters komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama