:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Areszt za znęcanie się nad rodziną

Policja, Areszt znęcanie rodziną - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 18/06/2019 14:43

Pułtuscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoimi najbliższymi. Kobieta po kolejnej awanturze postanowiła przerwać milczenie i o tym, czego doświadczyła jej rodzina zdecydowała opowiedzieć policjantom. Teraz mężczyzna najbliższe dwa miesiące spędzi w jednym z aresztów śledczych. Za to przestępstwo 47 – latkowi grozi do 5 lat więzienia.

Dramat w tym domu trwał od dłuższego czasu. 47 – letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego wszczynał awantury domowe, ubliżał najbliższym, wymuszał wykonywanie obowiązków domowych, kopał i bił. Kilka dni temu dyżurny komendy został powiadomiony telefonicznie o awanturze. Mundurowi zatrzymali mężczyznę i przewieźli do komendy. Zebrane przez śledczych materiały pozwoliły na przedstawienie podejrzanemu zarzutu znęcania się psychicznego i fizycznego. Na wniosek pułtuskiej prokuratury miejscowy sąd zastosował wobec 47 – latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyzna najbliższe dwa miesiące spędzi w jednym z aresztów śledczych. Za przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP PułtuskOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama