:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Powiat, Alarmy bombowe szkołach - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Portal pultusk24.pl 07/05/2019 08:51

Dziś rano, przed godziną 8, wprowadzono alarmy bombowe w trzech szkołach – PSP nr 4, gdzie mieści się LO CN – B „Feniks”, ZSZ Ruszkowskiego oraz ZS CKR w Golądkowie. Według nieoficjalnych informacji wszystko wskazuje na to, że są to alarmy fałszywe i głupie żarty.

Z informacji, jakie udało nam się uzyskać, wynika, że matury odbędą się zgodnie z planem we wszystkich szkołach, a w PSP nr 4 od godziny 8 trwają lekcje. Powiatowe służby ratunkowe – Policja, Straż Pożarna – zareagowały błyskawicznie na zaistniałą sytuację. Alarmy zostały po kilkudziesięciu minutach odwołane, po stwierdzeniu braku zagrożenia.

Jak poinformowała nas dyrektor szkoły w Golądkowie, na szkolną skrzynkę mailową został wysłany e-mail z ostrzeżeniem o podłożonej w szkole bombie. Z jego treści wynikało również, że próba wywołania paniki ma związek ze strajkiem szkolnym, który aktualnie został zawieszony. Nadawca maila nie został jeszcze ustalony.

Według nieoficjalnych informacji wszystko wskazuje na to, że są to alarmy fałszywe i głupie żarty.

Więcej informacji podamy wkrótce.Ogłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama