:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Afrykański Pomór Świń – konferencja w Golądkowie

Powiat, Afrykański Pomór Świń konferencja Golądkowie - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 23/03/2018 12:25

W poniedziałek 19 marca rolnicy i uczniowie mieli okazję uczestniczyć w konferencji na temat Afrykańskiego Pomoru Świń. Do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie przyjechał minister środowiska Henryk Kowalczyk, powiatowy lekarz weterynarii Krzysztof Wisiecki, inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Pułtusku Katarzyna Waleśkiewicz, pełniąca obowiązki burmistrza Pułtuska Dorota Subda oraz wójtowie okolicznych gmin. Konferencja odbyła się na zasadzie szkolenia, które miało na celu zwiększenie świadomości rolników realnego zagrożenia Afrykańskiego Pomoru Świń oraz przekazanie informacji jak należy postępować, aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się tej choroby. W powiecie pułtuskim już odnotowano przypadki zachorowań, zagrożenie jest realne.

Więcej w kolejnym wydaniu PGP.Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama