:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C lekkie zachmurzenie

7 milionów na przebudowę drogi powiatowej, z 4 – milionowym dofinansowaniem

Samorząd, milionów przebudowę drogi powiatowej milionowym dofinansowaniem - zdjęcie, fotografia

6850 mb nawierzchni drogi oraz 2285 mb ścieżki rowerowej, 5142 mb chodników i 121 miejsc postojowych powstanie w ramach zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 3403W Pułtusk – Bulkowo-Skórznice – Gąsiorowo na odcinku Pułtusk ul. Mickiewicza – Lipniki Stare”, w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Dróg Lokalnych o istotnym znaczeniu dla rozwoju społeczno-gospodarczego regionu”. Szacunkowa wartość zadania to prawie 7 mln zł, a kwota przyznanej dotacji to ponad 4,1 mln zł.

Umowa na dofinansowanie z budżetu województwa mazowieckiego została podpisana w sobotę 3 lutego 2018 r. na konferencji regionalnej w Urzędzie Miejskim w Ciechanowie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika i przedstawicieli samorządu powiatu pułtuskiego – Starostę Pułtuskiego Jana Zalewskiego, Wicestarostę Beatę Jóźwiak oraz Skarbnik Powiatu Krystynę Rzepnicką. Przy podpisaniu umowy obecny był Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Witold Chrzanowski.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Pułtusku


Samorząd, - więcej informacji