:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

4 prawa jazdy zatrzymane w jeden dzień

Portal pultusk24.pl 05/06/2015 14:29

Trwa wydłużony weekend i związany z nim czas wyjazdów. Wzrost liczby uczestników ruchu na drogach niesie ze sobą wzrost zagrożenia bezpieczeństwa osób z nich korzystających. Dlatego, jak zawsze w tym czasie, na drogach całego powiatu pułtuskiego zwiększona została liczba policjantów czuwających nad bezpieczeństwem podróżujących. Policjanci przede wszystkim sprawdzają prędkość i trzeźwość kierowców oraz stan techniczny pojazdów.  Pierwszy dzień działań „Bezpieczny Weekend” wygląda zatrważająco. Policjanci w ciągu jednego dnia zatrzymali aż cztery prawa jazdy za znaczne przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Jak się okazuje kierowcy w wieku od 22 do 62 lat przejeżdżali tylko przez powiat pułtuski i są mieszkańcami Warszawy, Mławy, Wołomina oraz Radzynia Podlaskiego. Takie zachowanie na drodze dowodzi, że pomimo wielu ostrzeżeń i próśb o rozsądną jazdę, zdarzają się przypadki rażącego łamania przepisów drogowych. Przypominamy o wzmożonych działaniach, które  potrwają do 7 czerwca i mamy nadzieję, że każdy z podróżujących wróci szczęśliwie do domu.

Reklama

4 prawa jazdy zatrzymane w jeden dzień komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama