:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

31 maja – Światowy Dzień bez Tytoniu

Służba zdrowia, Światowy Dzień Tytoniu - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 20/05/2019 11:05

W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem bez Tytoniu – 31 maja Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pułtusku informuje, że tegoroczne obchody będą zachęcać palaczy, by spróbowali zwalczyć nałóg i wykluczyć trującą substancję ze swego życia.

Święto obchodzone jest od 1987 roku. Światowa Organizacja Zdrowia stara się uświadomić i ostrzegać przed zgubnymi skutkami palenia tytoniu- głównie nowotworami płuc, przełyku, krtani, gardła czy trzustki.

Mimo licznych akcji nikotynowych liczba uzależnionych nie spada, a wręcz rośnie. Obecnie codziennie pali 933 miliony na całym świecie. 1% z tych osób umiera w ciągu roku.

W Polsce prawie 30% społeczeństwa jest uzależniona, jest to około 9 milionów obywateli. Co roku umiera 380 tys. rocznie- średniej wielkości polskie miasto.

Państwowy Powiatowy
Inspektor Sanitarny w Pułtusku
Sławomir BiesiekierskiOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Reklama
 Reklama