:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C lekkie zachmurzenie

18 lat PGP – wygraj podwójną wejściówkę na Kabaret „Smile”

Konkursy PGP, wygraj podwójną wejściówkę Kabaret „Smile” - zdjęcie, fotografia

18 urodziny Pułtuska Gazeta Powiatowa świętuje cały rok. Z tej okazji, specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania mamy 3 podwójne wejściówki na występ Kabaretu „Smile”, który odbędzie się w piątek 15 września w Akademii Humanistycznej o godzinie 20:30.  
  Aby zdobyć wejściówki należy udzielić prawidłowych odpowiedzi na pytania konkursowe:
1. Kiedy ukazał się pierwszy numer Pułtuskiej Gazety Powiatowej? 2. Kto był pierwszym redaktorem naczelnym Pułtuskiej Gazety Powiatowej? 3. O czym ćwierkały wróbelki w 35 numerze Pułtuskiej Gazety Powiatowej?
Na odpowiedzi czekamy do wtorku 12 września do godziny 16 w siedzibie redakcji przy ul. Kotlarskiej 8. Przyjdź z aktualnym, 36 numerem Pułtuskiej Gazety Powiatowej i przynieś odpowiedzi w kopercie, podpisanej imieniem i nazwiskiem, wraz z numerem telefonu do kontaktu. Spośród osób, które prawidłowo odpowiedzą na konkursowe pytania, w środę 13 września rozlosujemy zwycięzców, którzy otrzymają podwójne wejściówki na występ Kabaretu „Smile”. 
Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!


18 lat PGP – wygraj podwójną wejściówkę na Kabaret „Smile” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Konkursy PGP, - więcej informacji