:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C lekkie zachmurzenie

12 Bal Charytatywny PCK

Już po raz dwunasty charytatywny bal PCK zgromadził wszystkich, którym na sercu leży pomoc innym. Tym razem Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Pułtusku zaprosił gości do Milorda.

Nieodłącznym elementem balu, oprócz dobrej zabawy, była loteria fantowa, z której dochód zostanie przeznaczony na działalność statutową PCK, czyli m.in. paczki żywnościowe dla najbardziej potrzebujących, przybory szkolne czy nagrody dla wolontariuszy biorących udział w kwestach. Większość gadżetów przekazała niezawodna firma Drogi i Mosty.


12 Bal Charytatywny PCK komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 08:52:59

    Szanowni Państwo, Skoro piszecie o balu charytatywnym i o tym,że środki darczyńców zostaną przekazane na szlachetną paczkę, dlaczego nie informujecie jakiej wielkości są to środki? Może warto byłoby napisać jaki był też koszt samego balu?Czy redakcja tez była uczestnikiem tego „szlachetnego wydarzenia” wśród tych szlachetnych i życzliwych osobistości, skoro pisze tylko bardzo ogólnikowo?

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 12:54:38

    Przepraszam z pomyłkę ze szlachetną paczką, oczywiście chodziło o PCK

Dodajesz jako: Zaloguj się

Tradycja, - więcej informacji