:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

A tymczasem u sąsiadów – kokaina zamiast bananów

Sprawy kryminalne, tymczasem sąsiadów kokaina zamiast bananów - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 23/12/2018 08:12

Prokuratura Rejonowa w Wyszkowie prowadzi postępowanie przygotowawcze dotyczące „białego proszku” w opakowaniach po bananach.

24 listopada 2018 r. jedna z ekspedientek lokalnego sklepu podczas rozpakowywania owoców znajdujących się na palecie ujawniła 29 paczek, na których widniały nalepki z podobizną tygrysa, jabłka oraz wizerunku Władimira Putina. Każda z nich była owinięta folią. Po otwarciu jednej z paczek znalazła biały proszek. Pracownicy sklepu przewieźli paczki do pomieszczenia socjalnego sklepu. Powiadomieni o zdarzeniu funkcjonariusze zabezpieczyli białą substancję, która po zbadaniu testerem narkotykowym okazała się być kokainą. Łączna waga narkotyków wyniosła ponad 34 kg.

ReklamaOgłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama