Sobota,   19 Sierpnia 2017
MIDAS
Kto zadba o kapliczkę?
18.08.2017.
 
W Winnicy przy drodze na Pułtusk stoi stuletnia kapliczka.Wybita szyba, szkło leżące wewnątrz na obrazie Matki Bożej z Dzieciątkiem, pochylona figura, wyrastające wewnątrz chwasty, przed kapliczką zarośnięte trawą ławki. Zwracamy uwagę wiernych, wójta, radnych i proboszcza.
 
1.
01.jpg
2.
02.jpg
3.
03.jpg
4.
04.jpg
5.
05.jpg
 
 
Burmistrza zaprasza do udziału w konsultacjach
18.08.2017.
Burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz zaprasza Mieszkańców Pułtuska do udziału w konsultacjach społecznych, które odbędą się w poniedziałek 21 sierpnia, w godz. o12 – 1 4 przy pomniku św. Jana Nepomucena (ul. Świętojańska). Konsultacje będą dotyczyły Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Pułtusk na lata 2016 – 2025. W przypadku złych warunków atmosferycznych, spotkanie odbędzie się w sali kameralnej Miejskiego Centrum Kultury i Sztuki przy Placu Teatralnym 2 w Pułtusku.

 
Zapraszamy na Made in Pułtusk
18.08.2017.
Już w sobotę 26 sierpnia, w godz. 16 – 22, na osiedlu na Skarpie (przy boisku wielofunkcyjnym), odbędzie się kolejna edycja Made in Pułtusk, czyli pożegnanie wakacji, na które, w imieniu organizatora burmistrza Krzysztofa Nuszkiewicza oraz Rady Miejskiej w Pułtusku, zaprasza pomysłodawca i inicjator imprezy Cezary Gemza wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Pułtusku. Made in Pułtusk, czyli piknik rodzinny w pułtuskim wydaniu, to przede wszystkim promowanie lokalnych artystów, wykonawców, przedsiębiorców. Nie zabraknie także gości specjalnych, muzyki, a także wielu atrakcji dla każdego.
 
 
 
PROGRAM:
Czytaj całość
 
Małgorzata Białczak pojedzie na misje do Peru
17.08.2017.
zdj. Salezjański Ośrodek Misyjny
 
W połowie października pułtuszczanka Małgorzata Białczak wyjeżdża na misje do Peru – Myśl ta towarzyszyła mi odkąd pamiętam i jeszcze jako nastolatka, obiecałam sobie, że wyjadę na misje od razu po osiągnięciu pełnoletności – mówi nasza rozmówczyni. W niedzielę 6 sierpnia, w święto Przemienienia Pańskiego Małgorzata Białczak odebrała krzyż misyjny, podczas Mszy Świętej w parafii św. Jana Pawła II w Pułtusku. Posłania misyjnego na roczną posługę do Peru dokonał ksiądz proboszcz Sławomir Stefański. 
Z Małgorzatą Białczak rozmawiała Ewa Kowalczyk. 
Pełna treść wywiadu w aktualnym, 33 numerze Pułtuskiej Gazety Powiatowej. 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 9102

PSB Mrówka
 
jkwl
Gwarant
   

 

 

 

 

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka