Sobota,   25 Czerwca 2016
Uczniowie w powiecie pułtuskim rozpoczęli wakacje
24.06.2016.
 
W szkołach w całym powiecie pułtuskim zabrzmiał ostatni dzwonek. Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych dziś odebrali świadectwa, wczoraj – absolwenci – świadectwa ukończenia szkoły. Nie zabrakło także gratulacji dla najlepszych uczniów i ich rodziców oraz podziękowań dla nauczycieli za trud włożony w edukację dzieci i młodzieży. Przyszedł czas na upragnione przez wszystkich wakacje. 
Szczegółowe relacje już niebawem w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej.

A w naszej Fotogalerii:


a także


 
Nowym mostem szybciej do szpitala
24.06.2016.

Nowy most świetnie spełnia funkcję zastępczej przeprawy na drugą stronę rzeki. Nasz Czytelnik uchwycił dziś jadącą na sygnale karetkę, zmierzającą do szpitala, która tym sposobem ominęła ogromne korki na moście Wyszkowskim. 

Masz niusa? Zrobiłeś fajne zdjęcie? Prześlij na Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  

 
Policja objęła szczególnym nadzorem pułtuski Rynek
24.06.2016.

Pułtuscy policjanci od kilkunastu tygodni objęli szczególnym nadzorem rejon pułtuskiego Rynku. Po napływających informacjach i skargach od mieszkańców  funkcjonariusze z dużą uwagą przyglądają się osobom przychodzącym lub przyjeżdżającym na Rynek. Tylko od początku czerwca nałożyli kilkadziesiąt mandatów karnych za niezgodne z prawem zachowania.  

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 7796

KABA-brukarstwo
 
jkwl
Gwarant
   
Nasze filmy 
Nasza Jedynka