Wtorek,   26 Lipca 2016
W 30 numerze PGP
25.07.2016.
 
Ujawniamy twarze pedofilów

Świńska sprawa w Świerczach

Groźny wypadek w Dzierżeninie

O co Pułtuszczanie proszą burmistrza
W ciągu ostatniego roku, mieszkańcy gminy Pułtusk zwracali się do Burmistrza z różnymi prośbami – w formie petycji.

Z Zator do Rio
– Jestem zaszczycony, że będę mógł reprezentować nasz kraj na największej sportowej imprezie na świecie. Będę startował wśród najlepszych wieloboistów z całego świata, a oni dobrze wiedzą, jak zrobić z zawodów show i bawić się tym sportem. Mam zamiar bawić się razem z nimi – przyznaje nasz olimpijczyk w specjalnym wywiadzie dla Pułtuskiej Gazety Powiatowej. Z Pawłem Wiesiołkiem rozmawiała Karolina Soliwoda.

Święto Policji w Pułtusku

Nowy krzyż w Lipnikach Starych

Pielgrzymi z Kenii w Pułtusku

27 rocznica otwarcia Domu Polonii

Zjeżdżalnia – nowa atrakcja na plaży miejskiej

7 wydanie Pułtuskiego Notatnika Kulturalnego

Nowa rubryka – Chwila dla pupila 

SPORT

Aktywne wakacje… na parkiecie
 
 
Święto Policji w Pułtusku
25.07.2016.
 
24 lipca swoje coroczne święto obchodzą policjanci. Wydarzenie upamiętnia rocznicę powstania Policji Państwowej. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku wzięli udział we Mszy świętej oraz uroczystej zbiórce, podczas której wręczono mianowania na wyższe stopnie oraz wyróżniono zaangażowanych w swoją pracę policjantów. 
Pełna relacja już jutro w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej. Dziś prezentujemy zdjęcia w Fotogalerii .
 
Jaś i Małgosia do oddania w dobre ręce
22.07.2016.
 
Do oddania dwa kundelki po małej suczce. Urodzone 10 czerwca, wesołe i pocieszne pieski tymczasowo nazwane Jaś i Małgosia. Piesek z czarną główką w łaty na grzbiecie, suczka biała z czarną łatą na głowie. Pieski do odebrania w Gnatach Lewiskach, gmina Winnica. Zainteresowanych proszę o kontakt tel 506 158 304.
 
1.
01.jpg
2.
02.jpg
3.
03.jpg
4.
04.jpg
 
 
Policjant po służbie pomógł w zatrzymaniu złodziei
22.07.2016.
 
W czwartek 21 lipca, policjant z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku, będąc w czasie wolnym od służby, pomógł w ujęciu 3 sprawców kradzieży. Mężczyźni, jak się okazało chwilę przed zatrzymaniem, skradli z zaparkowanego samochodu elektronarzędzia. Dziś usłyszą zarzuty. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.  

Policjant będąc w czasie wolnym od służby, przejeżdżając ul. Białowiejską w Pułtusku, zauważył trzech mężczyzn. Jego uwagę przykuł fakt, że nieśli elektronarzędzia i zachowywali się podejrzanie. Byli oni znani policji z innych przestępstw. Funkcjonariusz chwilę ich obserwował, po czym zareagował i powiadomił będących w służbie mundurowych. Bardzo szybko na miejscu zjawili się policjanci z zespołu dzielnicowych i zatrzymali podejrzanych. Przeczucie nie zawiodło funkcjonariusza, okazało się, że chwilę przed zatrzymaniem mężczyźni skradli elektronarzędzie z zaparkowanego samochodu, niedaleko ogródków działkowych. Odzyskane narzędzia zwrócono pokrzywdzonemu. Sprawców, mieszkańców Pułtuska, przewieziono do komendy, gdzie po czynnościach zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Dziś usłyszą zarzut kradzieży. Za przestępstwo jakiego się dopuścili grozi do 5 lat pozbawienia wolności.   

sierż. szt. Alicja Bobińska, KPP Pułtusk
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 7885

KABA-brukarstwo
 
jkwl
Gwarant
   
Nasze filmy 
Nasza Jedynka