Wtorek,   26 Maja 2015
MIDAS
PSB Mrówka
W 21 NUMERZE PGP
25.05.2015.

Co robią byli? - Wielu naszych Czytelników zastanawia się nad powyborczymi losami byłych włodarzy miasta. Co dziś robią byli burmistrzowie, starostowie i wójtowie?

Powiat pułtuski wybrał Andrzeja Dudę - wyniki II tury Wyborów Prezydenckich

Zatrzymani za wyłudzenia 

Pułtuska policja strzela najcelniej - dziewiąty, integracyjny turniej strzelecki o puchar PCK 

Czołówka w Świerkowie

Okradli kościół

Historia pułtuskiego kina w pigułce

Płococholandia razy siedem

MATURZYŚCI 2015 - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie, klasa IV profil – technik architektury krajobrazu/technik mechanizacji rolnictwa

XIII Gminny Konkurs Poetycko – Recytatorski w Publicznym Gimnazjum w Dzierżeninie

Praktyki we Włoszech szansą na lepszą przyszłość

PUŁTUSKI NOTATNIK KULTURALNY 

KONKURSY:

WYGRAJ SWÓJ DZIENNIKARSKI TALENT - konkurs PGP z atrakcyjnymi nagrodami

Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku, Pułtuska Gazeta Powiatowa oraz Oddział Powiatowy Związku Nauczycielstwa Polskiego zapraszają wszystkich mieszkańców Pułtuska do udziału w konkursie, którego tematem będzie znajomość przepisów ruchu drogowego - ATRAKCYJNE NAGRODY! Pierwszy zestaw pytań już w tym numerze, NIE PRZEGAP! 

Przyjazny konsumentowi - kolejna edycja konkursu 

 

 

 
Jak oni strzelają!
25.05.2015.

Dziewiąty integracyjny turniej strzelecki o puchar PCK odbył się w minioną sobotę. Wystartowało 51 zawodników z 17 drużyn. Rywalizacja była zacięta, a najlepsi okazali się pułtuscy policjanci i policjantki. Drużyna redakcji PGP otrzymała tyle samo punktów co drużyna starostwa, która wystrzelała trzecie miejsce, jednak organizatorzy nie przewidzieli miejsc ex aequo, dlatego o wyniku zadecydowała liczba punktów indywidualnych. Więcej w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej, zapraszamy do obejrzenia zdjęć

 
„I Ty możesz zostać Feniksem słowa”
25.05.2015.
 
W dniu dzisiejszym w Publicznym Gimnazjum w Dzierżeninie odbył się XIII Gminny Konkurs Poetycko – Recytatorski pod hasłem „I Ty możesz zostać Feniksem słowa”. Tematem konkursu była rodzina. O wynikach konkursu napiszemy niebawem na łamach Pułtuskiej Gazety Powiatowej. Zdjęcia wkrótce w naszej Fotogalerii.
 
Powiat pułtuski wybrał Andrzeja Dudę
25.05.2015.
Znamy już oficjalne wyniki drugiej tury Wyborów Prezydenckich. 24 maja mieszkańcy powiatu pułtuskiego w 65,10% (14 356 głosów) opowiedzieli się za kandydaturą Andrzeja Dudy. Ustępującego prezydenta Bronisława Komorowskiego poparło 34,90% wyborców (7 695 głosów). Frekwencja w powiecie pułtuskim wyniosła 54,41%, największa w gminie Obryte – 60,44%. Największe poparcie kandydat PiS uzyskał w gminie Zatory, gdzie zdobył 74,47% głosów, tam także PKW odnotowała najwięcej głosów oddanych na Andrzeja Dudę – w Obwodowej Komisji nr 5 w Pniewie – 86,33%. W Pułtusku z 59% poparciem również zwyciężył Andrzej Duda.
Szczegółowe wyniki wyborów w powiecie pułtuskim już w jutrzejszym wydaniu Pułtuskiej Gazety Powiatowej. 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 6455
www.sigma-max.pl
facebook.jpg
Sonda
pultusk.jpg starostwo.jpg

jedynka
4x4
PALK
reklama
Nieruchomości