Galeria

Sobota,   22 Listopada 2014
Co myślicie o wynikach wyborów?
21.11.2014.
 

Choć nie ma jeszcze oficjalnych wyników wyborów, wiadomo, jak rozłożyły się siły polityczne – i gminą i powiatem rządzić będzie przez najbliższe cztery lata Polskie Stronnictwo Ludowe z większością w radach i burmistrzem Krzysztofem Nuszkiewiczem, to pewne. Teraz czekamy na informację o zastępcy, oraz innych ważnych funkcjach w ratuszu oraz w starostwie. 

A co Wy myślicie na temat wyniku wyborów, a może macie jakieś pomysły na to, kto powinien pełnić najważniejsze stanowiska w obydwu urzędach? zapraszamy do komentowania.

 

Komentarze Czytaj całość
Pozdrawiamy
21.11.2014.

Dziś obchodzimy mało popularny, ale niewątpliwie miły Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, zatem pozdrawiamy i uśmiechamy się serdecznie do naszych Czytelników :).

Jeśli chcecie kogoś pozdrowić na naszych łamach, piszcie na Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  

 
W żywiole wody, lasu i gór – Roman Jankowski o swoich pasjach
21.11.2014.

Kiedy praca jest pasja jednocześnie, nigdy nie nudzi, a służbowe obowiązki wykonuje się z niekłamaną przyjemnością. Tak też jest w przypadku Romana Jankowskiego – Nadleśniczego Nadleśnictwa Pułtusk, gościa kolejnego spotkania, na które zaprosiła w dniu 19 listopada dyrektor MCKiS Izabeli Sosnowicz – Ptak. Gdybyż to była jedyna pasja i tak byłoby o czym opowiadać, Roman Jankowski jest jednak duchem niespokojnym, który nie potrafi się nudzić i dlatego wolny czas wykorzystuje na polowanie, wspinaczkę, także wysokogórską, pełni służbę ratownika GOPR, WOPR, uczy dzieci jazdy na nartach, żegluje – po jeziorach, morzach i oceanach, nurkuje... i jeszcze znajduje czas na grę w założonym przez siebie Zespole Sygnalistów Myśliwskich.

 
Kolizja w Przemiarowie
21.11.2014.

Wczoraj w około godziny 6.00 rano w  Przemiarowie doszło do kolizji drogowej. Kierująca VW nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i  zjechała na pobocze, a następnie na łąkę. Czterech pasażerów podróżujących pojazdem nie odniosło obrażeń. 47 - letni kierowca za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym. Nikt nie doznał obrażeń. 

W związku z często zmieniającą się pogodą  Policja apeluje o rozważną jazdę i dostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych. (St sierż. Alicja Bobińska, KPP Pułtusk) 

1.
1.jpg
2.
2.jpg
3.
3.jpg
 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 6007
facebook.jpg
Sonda
pultusk.jpg starostwo.jpg

jedynka
4x4
PALK
reklama
Nieruchomości