Piątek,   28 Października 2016
Nic nie zagraża Państwa pieniądzom
28.10.2016.

W ostatnich dniach w mediach pojawiła się informacja o rzekomym bankructwie Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie. Klienci od kilku dni stoją w kolejkach wypłacając ulokowane w banku pieniądze. Czy banki spółdzielcze mają kłopoty i czy klienci z Pułtuska powinni się obawiać o swoje pieniądze? Zapytaliśmy Prezesa Banku Spółdzielczego w Pułtusku Zbigniewa Wałachowskiego, który apeluje również, by nie słuchać plotek.

Niezasłużenie dotyka nas negatywna opinia związana z sytuacją Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie. Owszem, bank ten ma pewne problemy od kilkunastu miesięcy, ale nie ma to najmniejszego wpływu na naszą działalność. Cała wypowiedź w kolejnym wydaniu gazety. 

 
Zaproszenie na koncert
28.10.2016.
 
 
Poniżej program koncertu 
Czytaj całość
 
Pasowanie pierwszaków w pułtuskiej Trójce
28.10.2016.
 
Pasowanie „na pierwszaka” to także niezwykle ważny moment w życiu społeczności szkolnej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku. W czwartek 27 października w poczet uczniów pułtuskiej Trójki przyjęto pierwszaków z trzech klas. Aktu pasowania dokonała dyrektor szkoły Dorota Krzulewska. Dzieci, wychowawczynie oraz rodzice przyjęli słowa gratulacji od zaproszonych gości – zastępcy burmistrza Róży Krasuckiej, prezes Oddziału Powiatowego Związku Nauczycielstwa Polskiego Marii Korbal oraz przedstawicielek Rady Rodziców.
Relacja wkrótce na łamach naszej gazety. Poniżej zdjęcia z uroczystości oraz muzyczna relacja filmowa.
 
Czytaj całość
 
Odebrali stypendia Starosty Pułtuskiego
28.10.2016.
 
W czwartek 27 października, podczas sesji Rady Powiatu, Starosta Pułtuski Jan Zalewski wręczył stypendia za osiągnięcia wybitnych wyników w nauce oraz za sukcesy w dziedzinie sportu uczniom szkół powiatu pułtuskiego – Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Pułtusku i Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego. W tym roku stypendia naukowe otrzymało łącznie 34 uczniów, zaś stypendia sportowe 13 uczniów. Serdecznie gratulujemy.
Więcej niebawem na łamach Pułtuskiej Gazety Powiatowej. 
Czytaj całość
 
Konsumenci wybrali najlepszych
28.10.2016.
 
11 października rozstrzygnięto kolejną, VIII już edycję konkursu „Przyjazny konsumentowi”, którego organizatorami od początku są – Powiatowy Rzecznik Konsumentów, Starostwo Powiatowe w Pułtusku oraz Pułtuska Gazeta Powiatowa. W czwartek 27 października, podczas posiedzenia Rady Powiatu, wręczono nagrody i statuetki laureatom tegorocznego plebiscytu.
Więcej w poniedziałkowym wydaniu PGP.
 
1.
01.jpg
2.
02.jpg
3.
03.jpg
4.
04.jpg
5.
05.jpg
6.
06.jpg
7.
07.jpg
8.
08.jpg
9.
09.jpg
10.
10.jpg
 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 8207

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 

KABA-brukarstwo
 
jkwl
Gwarant
   

  

Sonda
Nasze filmy 
Nasza Jedynka