Galeria

Piątek,   19 Grudnia 2014
Policjanci z wizytą w Domu Pomocy w Obrytem
18.12.2014.

Policjanci  w ramach ogólnopolskiej kampanii „Kieruj się rozsądkiem” spotkali się z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Obrytem , na którym przeprowadzili prelekcje o bezpiecznym zachowaniu się na drodze.   

Czytaj całość
 
Uroczystość pod pomnikiem
17.12.2014.

72 lata temu na placu przy ulicy Daszyńskiego gestapo straciło przez powieszenie czterech żołnierzy Armii Krajowej, zmuszając okolicznych mieszkańców do oglądania zbrodni. Dziś pod pomnikiem upamiętniającym to wydarzenie kwiaty złożyli przedstawiciele samorządów, przedsiębiorstw, szkół, organizacji i stowarzyszeń. Nam udało się porozmawiać z pułtuszczaninem, który jako 16 – letni chłopak stał się mimowolnym świadkiem stracenia. Więcej w kolejnym wydaniu gazety, zdjęcia już w Fotogalerii. 

 
Są światełka!
17.12.2014.

Okazuje się, że niepotrzebnie martwiliśmy się o brak świątecznych iluminacji w naszym mieście - dziś od południa panowie monterzy pracowicie rozwieszali wzdłuż Świętojańskiej kolorowe światełka, jeden łańcuch zawisł również na budynku kina. 

 
Konkurs na najpiękniejszy stroik rozstrzygnięty
17.12.2014.

Wczoraj w Niepublicznym Katolickim Przedszkolu im. Świętej Rodziny odbyło się rozstrzygnięcie drugiej edycji konkursu na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy, zorganizowanego dla wszystkich przedszkoli z terenu naszego powiatu. Wyniki już w najbliższym, świateczno-noworocznym wydaniu gazety, jeszcze dziś fotorelacja  na naszej stronie. Warto dodać, że wszystkie stroiki wykonane przez dzieci trafią na wigilijne stoły do osób starszych i samotnych. 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 6087
PSB Mrówka
facebook.jpg
Sonda
pultusk.jpg starostwo.jpg

jedynka
4x4
PALK
reklama
Nieruchomości